İlçe Temsilcileri

AYVACIK  İLÇE TEMSİLCİLİĞİ      

Selahattin DÜZGÜN    Baştemsilci    Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

Melek TOP    Temsilci    Ayvacık Anadolu Öğretmen Lisesi

Rahmi IŞIK    Temsilci    İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Ömer ÇELEBİ    Temsilci    Küçükkuyu İlkokulu

BAYRAMİÇ  İLÇE TEMSİLCİLİĞİ        

Fevzi KAFALI    Baştemsilci    Vali Ekrem Özsoy Ortaokulu

Devrim EYLEM BİRGÜL    Temsilci    Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi

Şerife AR    Temsilci    Vali Ekrem Özsoy Ortaokulu

İbrahim DEMİR    Temsilci    Türkmenli İlkokulu

Burak EFEYURTLU    Temsilci    Muratlar İlkokulu

BOZCAADA  İLÇE TEMSİLCİLİĞİ        

Ahmet ERDOĞAN    Temsilci    Gazi Anadolu Lisesi

BİGA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ        

Oktay ÖZOĞULLARI    Baştemsilci    Biga Ortaokulu
Ali Murat ÖZTÜRK    Temsilci    Cumhuriyet Ortaokulu
Serdal DİBEK    Temsilci    Kemer İÇDAŞ Ortaokulu
Taylan DEĞİRMENCİ    Temsilci    Biga Anadolu İmam Hatip Lisesi
Serdar KARAKAŞ    Temsilci    Biga Anadolu İmam Hatip Lisesi

ÇAN  İLÇE TEMSİLCİLİĞİ        

Guddusi BULUT    Baştemsilci    Çan Merkez Anadolu Lisesi
Funda Damla ÖZLÜ    Temsilci    Çan Anadolu İmam Hatip Lisesi
İsmail Hakkı YAVAŞ    Temsilci    Çan Özer İlkokulu
Şadan GENÇ    Temsilci    Çan Özer Ortaokulu
Özden ÖZTÜRK    Temsilci    Çan Özer Ortaokulu

ECEABAT  İLÇE TEMSİLCİLİĞİ      

 Çağdaş ÖZÜNEL    Temsilci    Opet Tarihe Saygı  Ortaokulu

EZİNE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ      

 Şinasi KAYMAK    Baştemsilci    Yahyaçavuş İlkokulu
Sevim KIRNIÇ    Temsilci    75.Yıl İlkokulu
Eren Can ÖNDEŞ    Temsilci    Gazi Ortaokulu
Nurten ÇOLAK    Temsilci    Ezine Çok Programlı Lisesi

LAPSEKİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ      

 Tekin ŞİRİN    Baştemsilci    Plevne Ortaokulu
Banu NALBANT    Temsilci    Hüseyin Akif Terzioğlu Anadolu Lisesi
Murat BEKTAŞ    Temsilci    Hüseyin Akif Terzioğlu Anadolu Lisesi

GELİBOLU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ  
Eren ÇEVİK    Baştemsilci    MAE Teknik ve Endüstri Meslek Lis.
Rıdvan YÜCE    Temsilci    75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu
Elvan OLCAY DAĞCI    Temsilci    Armatör Yakup Aksoy Deniz. Anadolu ML
Murat ÇELİK    Temsilci    Bolayır Şehit Nuriye Ak Ortaokulu
Adnan Yaşar    Temsilci    Gelibolu Anadolu Lisesi

GÖKÇEADA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ    

Tekin OKTA    Baştemsilci    Gökçeada Anadolu Lisesi
İnci ÜLFET EYİ    Temsilci    Gökçeada Anadolu Lisesi
Altan AKPINAR    Temsilci    Gökçeada Atatürk Anadolu Öğretmen Li.
Sedat GEMİCİ    Temsilci    Gökçeada Anadolu Lisesi
Ufuk KÖSE    Temsilci    Gökçeada Anadolu Lisesi

YENİCE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ  
Servet GÖK    Baştemsilci    Pazarköy Şehit Halil Kandemir İlkokulu
Nazlı UYLAŞ    Temsilci    Pazarköy Şehit Halil Kandemir İlkokulu
Veli BAŞKURT    Temsilci    Pazarköy Şehit Halil Kandemir Ortaokulu
Meral COŞKUN    Temsilci    Pazarköy Şehit Halil Kandemir Ortaokulu
Cennet AYDEMİR    Temsilci    Pazarköy Şehit Halil Kandemir Ortaokulu

18 MART ÜNİVERSİTESİ      

Telat KOÇ    Baştemsilci    18 Mart Üniversitesi
Ekrem TUFAN    Temsilci    18 Mart Üniversitesi
Umut GERMEÇ    Temsilci    18 Mart Üniversitesi